Zmiana numeru rachunku

BARDZO WAŻNE! ZMIANA NUMERU RACHUNKU DO WPŁATY SKŁADEK Z TYTUŁU UBEZPECZENIA POLISA – ŻYCIE

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą numeracji rachunku Stowarzyszenia prowadzonego przez SKOK im. Z. Chmielewskiego, na który dokonujecie Państwo wpłaty składek z tytułu przystąpienia do ubezpieczenia grupowego POLISA- ŻYCIE od dnia 8 lutego 2020 r. wpłat składek należy dokonywać wyłącznie na nowy numer:

28 7061 0006 0610 3544 4644 0002

Przelewy realizowane na dotychczasowy numer rachunku Stowarzyszenia od dnia 8 lutego 2020 r. będą wracały do nadawcy.

O zmianie numeru rachunku należy poinformować wszystkie osoby i podmioty (banki, Kasy), które przelewają środki pieniężne na ubezpieczenie POLISA- ŻYCIE lub, w których złożona została  dyspozycja w formie stałego zlecenia, realizowanego na rachunek Stowarzyszenia w Kasie im. Z. Chmielewskiego.

Zmiana rachunku Stowarzyszenia nastąpiła w związku ze zmianą Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych  dotyczącą nadawania unikatowych identyfikatorów rachunkom płatniczym prowadzonym przez dostawców usług płatniczych czyli w naszym przypadku przez SKOK im. Z. Chmielewskiego.

Za niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Z poważaniem,
Dorota Wójcik, prezes Stowarzyszenia