Podziel się zdrowiem XVII

Zapraszamy na XVII edycję akcji „Podziel się Zdrowiem”, organizowaną pod hasłem „Pozytywną Energię mam we Krwi”.

Akcja odbędzie się 10 czerwca 2023 roku nad Zalewem Zemborzyckim- ambulans , teren restauracji Bosman. Ta edycja jest dedykowana dzieciom przebywającym na oddziale ortopedii w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy ul. Chodźki.

Przygotowaliśmy dla Was różne niespodzianki, słodkości i przysmaki z lubelskiej piekarni Haliny i Tadeusza Pęzioł. Każda osoba uczestnicząca w akcji, zarówno oddająca krew jak i biorąca udział w akcji, otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.

W akcji „Podziel się zdrowiem” można wziąć udział na dwa sposoby:

1. Oddanie krwi (badanie i oddanie wybranej jednostki krwi).
  2. Zgłoszenie się do rejestru dawców szpiku (wypełnienie formularzy, badanie lekarskie, oddanie próbki krwi do badań).

Dołącz do nas i podziel się zdrowiem!

Organizatorzy:

• Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im. Z. Chmielewskiego