Podziel się zdrowiem XIII

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji akcji PODZIEL SIĘ ZDROWIEM.

W dniach 14-26 czerwca będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku.
Każda z osób oddajaca krew lub rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę – podając w rejestracji hasło „SKOK”.

Bieg odbędzie się w dniu 19 czerwca – start godz. 9.00 z pod Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Szczegóły rejestracji i oddawania krwi na stronie www.rckik.lublin.pl

Patroni wydarzenia: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Sklep Skoczek Zielony, SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Lubelski Klub Morsów, Klub Honorowych Dawców Krwi przy SKOK Chmielewskiego, Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe, Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie, Global Women’s Leadership Network.