Podziel się zdrowiem XII

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w dniach od 16 do 28 listopada 2020 r. w godzinach pracy Centrum będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku. XII edycja akcji sponsorowanej między innymi przez SKOK im. Z. Chmielewskiego w Lublinie pod hasłem „DOBRO USKRZYDLA” jest dedykowana dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy ul. Chodźki na oddziale ortopedii.

Zapraszamy w dniach od 16 do 28 listopada 2020 r. do udziału w XII edycji akcji PODZIEL SIĘ ZDROWIEM Dzielimy się pozytywną energią ze wszystkimi uczestnikami a oddaną krwią z potrzebującymi. Akcja dedykowana jest szczególnie dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy Chodźki na oddziale ortopedii.

Szczegóły rejestracji i oddawania krwi znajdują się na stronie www.rckik.lublin.pl

Każda z osób oddająca krew lub rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.
Przy rejestracji należy podać hasło „SKOK” i pozostawić dane do kontaktu: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz rozmiar koszulki. Koszulki będą dostępne po zakończeniu akcji o czym uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub mejlowo.

,,Niech dawcy krwi,którym należy się wdzięczność wszystkich,będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata”
Jan Paweł II

SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego wraz z Klubem Honorowych Krwiodawców PCK działającym przy SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony a także Lubelskie Towarzystwo Biegowe, Lubelski Klub Morsów oraz RCKiK w Lublinie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w akcji.