Podziel się zdrowiem XI

SKOK im. Z. Chmielewskiego zaprasza do wzięcia udziału w XI edycji akcji Podziel się Zdrowiem w Lublinie. Akcja potrwa od 8 do 19 czerwca 2020 r.

Szczegóły rejestracji i oddawania krwi na stronie www.rckik.lublin.pl

Przed przybyciem należy zapoznać się z warunkami, gdyż XI edycja akcji będzie miała inny przebieg. W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku w dniach od 8 do 19 czerwca 2020 r. w godzinach pracy Centrum.

Każda z osób oddająca krew lub rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę od sponsora akcji: SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego- w rejestracji należy podać hasło akcji ,,SKOK” i pozostawić dane kontaktowe: imię, nazwisko, telefon/mail oraz rozmiar koszulki.
Koszulki będą dostępne po zakończeniu akcji, o czym poinformujemy telefonicznie/mailowo.

Jest to szczególny czas dla nas wszystkich, dlatego rezygnujemy z uczestnictwa dzieci a odwiedziny w szpitalu odbędą się przy następnej akcji w listopadzie 2020 r.

,,Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich krajach świata”
– Św. Jan Paweł II

SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego wraz z Klubem Honorowych Krwiodawców PCK działającym przy SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony a także Lubelskie Towarzystwo Biegowe, Lubelski Klub Morsów oraz RCKiK w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w akcji.