Podziel się zdrowiem VIII

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji akcji „Podziel się zdrowiem w 100 rocznicę odzyskania niepodległosći”, w dniu 17 listopada 2018 r. (sobota) w godzinach 7.30 – 14.00. W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie przy ul. Żołnierzy Niepodległej będzie można oddać krew i zgłosić się do rejestru dawców szpiku. W ramach akcji wszyscy chętni będą mieć możliwość podzielenia się darem krwi i zgłosić się do rejestru dawców szpiku.

Organizatorzy zapewniają badanie lekarskie oraz upominki i pamiątkową koszulkę.

Po rejestracji, o godzinie 9.00 grupa biegaczy uda się w kierunku Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki. Na trasie do biegu dołączy młodzież szkolna. Uczestnicy akcji udadzą się na oddział ortopedii dziecięcej w celu przekazania
darów od SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego oraz środowiska biegaczy i krwiodawców.

Zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie i akcji zorganizowanej przez Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im.Z.Chmielewskiego , SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe oraz RCKiK w Lublinie.