Podziel się zdrowiem VII

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji akcji Podziel się Zdrowiem w Lublinie,
w dniu 16 czerwca 2018 r. (sobota) w godzinach 7.30 – 14  w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. Żołnierzy Niepodległej 8 w Lublinie.

Ta edycja dedykowana jest dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy Chodźki na oddziale ortopedii.

W ramach akcji  wszyscy chętni oraz pracownicy SKOK, ich rodziny i bliscy będą mieć możliwość podzielenia się zdrowiem, poprzez oddanie krwi poprzedzone badaniem. można również zgłosić się do rejestru dawców szpiku (wypełnienie formularzy, badanie lekarskie, oddanie próbki krwi do badań).

Po rejestracji i badaniach, około godziny 9 biegacze wyruszą w stronę Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki. Do biegaczy dołączy młodzież szkolna i dzieci. W szpitalu zostaną przekazane dary ufundowane przez SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego oraz środowisko biegaczy i krwiodawców.

Każda z osób uczestniczących w akcji – zarówno oddająca krew jak i rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku oraz biorąca udział w akcji – otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie i akcji zorganizowanej przez Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im.Z.Chmielewskiego , SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe oraz RCKiK w Lublinie.