Podziel się zdrowiem VI

Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im.Z.Chmielewskiego , SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe  oraz RCKiK  w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w VI edycji akcji Podziel się Zdrowiem i Wejdź w Krwiobieg w Lublinie w dniu 25 listopada 2017r (sobota) o godzinach od 7.30 do 14 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. I Armii Wojska Polskiego 8 w Lublinie.

W akcji „Podziel się zdrowiem” wziąć można udział na trzy sposoby:

• pobiec w sztafecie
  • oddać krew (badanie i oddanie wybranej jednostki krwi)
  • zgłosić się do rejestru dawców szpiku (wypełnienie formularzy, badanie lekarskie, oddanie próbki krwi do badań)

Każdy z uczestników – zarówno oddający krew jak i rejestrujący się jako potencjalny dawca szpiku oraz biorąca udział w sztafecie – otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.

Formuła sztafety: doświadczeni biegacze startują o godz. 10:00 z placu pod Zamkiem i biegną mostem przez Stare Miasto, Bramę Krakowską na Plac Łokietka gdzie bieg podejmie młodzież ze szkół średnich. Kolejnym etapem będzie Plac Litewski. Pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego do sztafety dołączą młodsze dzieci. Zakończenie biegu będzie miało miejsce przy Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. I Armii Wojska Polskiego 8 a w sali szkoleniowej RCKiK w budynku B powitanie uczestników, poczęstunek i wręczenie upominków.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie i akcji zorganizowanej przez Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im. Z. Chmielewskiego, SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe oraz RCKiK w Lublinie.