Podziel się zdrowiem XIV

Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im .Z.Chmielewskiego, SKOK im.Z.Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe, Lubelski Klub Morsów, oraz RCKiK w Lublinie zapraszają do wzięcia udziału w:

XIV edycji akcji Podziel się Zdrowiem w Lublinie – akcja trwa od 15 do 26 listopada 2021 r.

Edycja dedykowana jest dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy Chodźki na oddziale ortopedii.

W dniu 20.11.2021 (sobota) odbędzie się finał akcji w RCKiK w Lublinie.

Przy rejestracji proszę podać hasło SKOK i zapisać się na liście, codziennie będziemy dyżurować w godzinach 9-12 i sobota 20-go 7.30-14.00 w tym czasie będzie można odebrać atrakcyjną koszulkę.

Każda z osób uczestniczących w akcji – zarówno oddająca krew, osocze jak i rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku oraz biorąca udział w akcji – otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.

W akcji „Podziel się zdrowiem” wziąć można udział na dwa sposoby

1. Oddanie krwi (badanie i oddanie wybranej jednostki krwi)
  2. Zgłoszenia się do rejestru dawców szpiku (wypełnienie formularzy, badanie lekarskie, oddanie próbki krwi do badań).